SAKARYA ADALET LİGİ

EVRAKLAR

  • ADALET LİGİ
  • 09 Ocak 2020
  • EVRAKLAR için yorumlar kapalı
  • 738 KEZ OKUNDU

MÜSABAKAYA ÇIKARKEN

>ESAME LİSTESİ (İNDİR)

Not : Oynanacak müsabakaya 10 dakika kala takım kaptanı veya takım sorumlusu tarafından 2 suret doldurulup sahada bulunan görevliye teslim edilecektir.

BAŞVURU EVRAKLARI

>KATILIM FORMU (İNDİR)

Not : Katılım formu takım kaptanı veya takım sorumlusu tarafından BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN doldurulup istenen evraklar ile birlikte lig komite başkanına elden teslim edilecektir.

SPORCU EVRAKLARI

KURUM KİMLİK FOTOKOPİSİ

Not : Kurum kimlik fotokopisi katılım formu ile birlikte teslim edilecektir. ( Lige yeni katılan oyuncular için geçerlidir)

OYUNCU TAAHHÜTNAMESİ (İNDİR)

Not : Futbolcu taahhütnamesi takım kadrosunda bulunan bütün oyunculara imzalatılıp katılım formu ile birlikte teslim edilecektir. (Bütün oyuncular için geçerlidir)

SAĞLIK RAPORU FORMU (İNDİR)

Not : Sağlık Raporu Formu takım kadrosunda bulunan bütün oyunculara imzalatılıp katılım formu ile birlikte teslim edilecektir. (Bütün oyuncular için geçerlidir)

MUVAFAKATNAME  (Transfer için) (İNDİR)

Not : 2.sezon’da mücadele eden herhangi bir takımdan kendi takımına transfer olan oyuncunun TRANSFER BELGESİ katılım formu ile birlikte teslim edilecektir.

OCAK 2020 AYINA AİT MAAŞ BORDROSU

Not : (E-Devlet üzerinden barkod kodu olacak-657’ye tabi devlet memurları ibraz edecektir) ( Lige yeni katılan oyuncular için geçerlidir)

  • Ataması 657 sayılı kanuna göre yapılan devlet memurlarının kurumda 6 ay çalışma kriteri aranmamakta olup tarafımıza atanan personelin ATAMA KARARI veya kurum tarafından personelin kuruma 657 sayılı kapsamında atandığına dair RESMİ YAZI verilecektir. ( Lige yeni katılan oyuncular için geçerlidir)
  • 657 sayılı kanun kapsamı dışında çalışan personelin son 6 çalıştığını gösteren BELGE veya Kurum tarafından yazılan RESMİ YAZI verilecektir. (Bütün oyuncular için geçerlidir)

BİLGİLENDİRME

Başvuru yapan takım kaptanları 20-22 Ocak 2020 tarihleri arası Lig Komite Başkanına takım ismini, takım logosunu ve kapora ücretini (Elden) teslim etmesi gerekmektedir.

Katılım formu , İstenen oyuncu evrakları ve Katılım parasının kalan kısmının son teslim tarihi 05 Şubat 2020 tarihidir. Başvuru yapan takımların herhangi bir mağduriyet yaşamaması açısından gerekli hassasiyetin gösterilmesi rica olunur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ