SAKARYA ADALET LİGİ

TAKIM KAPTANLARININ DİKKATİNE!!!

Sakarya Adalet Spor Kulübü Resmi Daireler Kurumlar Arası Şehit Mehmet Selim Kiraz Futbol Turnuvası 3.Sezon kapsamında turnuvaya katılacak olan 32 takım kadrolarını içerir evraklar Takım kaptanları/sorumlularınca Sakarya Adalet Spor Kulübü Başkanlığına teslim edilmiştir. Bu kapsamda Yönetim Kurulu tarafından Kulüp resmi internet sayfamız olan www.sakaryaadaletligi.com da yayınlanmış olan Kurallar; MADDE 5 – KATILIM ŞARTLARI, OYUNCULARIN UYGUNLUĞU ve MADDE 6 – OYUNCULARIN UYGUNLUĞU başlık kısımlarında detaylı olarak açıklanan kurallara riayet edilip edilmediği ile ilgili kontrol süreci devam etmektedir.

Gerek Kurumlar arası oyuncu uygunluğu, gerek transfer şartları, gerekse kadroda ismi bulunan oyuncuların Kurumlarında ÇALIŞTIKLARI SÜRELER göz önüne alınarak çok detaylı olarak incelemeler yapılmakta olup hiçbir Takım, Kurum ayrımı gözetmeksizin ilgili şartlara riayet etmeyen oyuncular turnuva kapsamı dışında bırakılacaktır. Gerekli süreç Sakarya Adalet Spor Kulübü Yönetim Kurulunca önümüzde ki günlerde Kulüp resmi internet sayfamız olan www.sakaryaadaletligi.com üzerinden ilan edilecektir.

Bu kapsamda Takım Kaptanları/Sorumlularınca takım kadroları ve oyuncu uygunlukları tekrar kontrol edilerek hata var ise acilen Sakarya Adalet Spor Kulübü Başkanlığına bilgi verilmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ