SAKARYA ADALET LİGİ

6.Hafta cezaları açıklandı…

SAKARYA

ADALET LİGİ

YÖNETİM KURULU

KARAR NO : 2019/12

Sakarya Adalet Ligi Yönetim Kurulunca, Sakarya Resmi Daireler Kurumlar Arası Şühedaya Vefa Futbol Turnuvası 2. Sezonu için çekilen kura neticesinde oluşan fikstür sonucunda 26/10/2019 ve 27/10/2019 tarihlerinde oynanan toplam 16 müsabakanın saha içi, saha dışı, maç öncesi, maç sırasında ve maç sonrasında yaşanan olumlu/olumsuz durumların/olayların ve varsa taleplerin değerlendirilmesi amacıyla 07/11/2019 tarihinde toplanarak, gerekçeleri aşağıda bildirildiği şekilde tüm üyeler ve komite başkanının katılımı ve oyları sonucu verilen kararlar aşağıda bildirilmiştir.

            SÜREÇ VE AÇIKLAMA;

 Sakarya Resmi Daireler Kurumlar Arası Şühedaya Vefa Futbol Turnuvası 2. Sezonu kapsamında çekilen kura neticesinde oluşan Süper Lig A ve Süper Lig B grupları ile 1. Lig A ve 1. Lig B gruplarının 6. hafta karşılaşmalarının 26/10/2019 ve 27/10/2019 tarihlerinde gerçekleştirildiği,  alınan skorların www.sakaryaadaletligi.com sitesi üzerinden canlı olarak yayınlandığı ve netice olarak gruplara göre oluşan puan durumlarının yine site verilerine adilane bir şekilde tüm şeffaflığıyla yansıtıldığı herkesçe bilinmektedir.

6.Hafta oynanan tüm maçlar sırasında tutulan gözlemci raporları, hakem notları, Efsane Halı Saha iç kamera kayıtları, sözlü/yazılı talepler, itirazlar, savunmalar vb tüm maçlar sırasında meydana gelen gelişmeler bir bütün olarak ele alınmış, maçlarda oynayan her oyuncunun/yedek olarak bekleyen diğer oyuncuların durumları ve seyircilerin durumları Sakarya Adliyesi Resmi Daireler Kurumlar Arası Şühedaya Vefa Futbol Turnuvası Statüsü (2.Sezon) kapsamında değerlendirmeye tabi tutulmuş ve kural ihlali yapan oyuncular/takımlar hakkında gerekli değerlendirme yönetim kurulumuzca yapılarak aşağıdaki şekilde neticelendirilmiştir.

            NETİCE;

1-AĞIR CEZA  takımı sporcusu EMRE YILMAZ‘ın 26/10/2019 tarihinde oynanan Y.VAKIFBANK-AĞIR CEZA Birinci Lig A grubu müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik hareketi nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve İHTAR CEZASI ilecezalandırılmasına,işbu cezanın oynanacak ilk maçtan itibaren UYGULANMASINA,

2-Kararın www.sakaryaadaletligi.com adlı web sayfası üzerinden İLAN EDİLMESİNE,

3-Kararın ilgililere ve tüm takımlar ile oyuncularına İLANEN TEBLİĞ EDİLMİŞ SAYILMASINA,

07/11/2019 tarihinde toplanan Sakarya Adalet Ligi Yönetim Kurulunca oy birliğiyle / oy çokluğuyla ve KESİN olarak karar verilmiştir.   08/11/2019, İlan saati 14:25)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ